Hlúpe podnikatelské nápady

  1. Milión dolárová stránka

Najhlúpejší a zároveň najdokonalejší nápad ako zbohatnúť cez internet vymyslel 21 ročný Alex Tiv. Jeho podnikateľský nápad rozpredať 1000000 pixlov svojej web stránky ako reklamnú plochu a cena 1 dolár za pixel z neho za krátky čas urobili milionára.

myšlenka

     2.  PickyDomains
Mali ste už  problém vymyslieť alebo nájsť kvalitnú doménu pre vašu web stránku alebo projekt? Nezúfajte, pretože na internete na to existuje služba. Napickydomains.com si môžete za poplatok najať kreatívnych ľudí, aby vám vymysleli meno, alebo môžete mená vymýšľať za peniaze aj vy. Blbý nápad? Možno hej, ale 6 ciferné ročné zárobky hovoria za všetko.

     3.  Santa Mail
Pošta od Santa Klausa? Napadlo by vás vytvoriť si adresu na Aljaške a hrať sa na Santa Klausa s tým, že budete deťom na objednávku ich rodičov posielať dopisy?Byron Reese,ktorý tento nápad zrealizoval, si za dopis účtuje 10 dolárov a jeho spoločnosť napíše ročne vyše 200000 listov. Tento zdanlivo bláznivý nápad sa ukázal ako dobrá voľba a z Byrona je teraz milionár.

    4.  Doggles

Okuliare pre psov? Tak toto je šialený nápad! Neviem či aj psom pomáhajú slnečné okuliare a či tento nápad vymyslel niekto, pretože sa zaujímal o ochranu zraku svojho psa, alebo iba tak zo srandy, ale v každom prípade sa nájde dosť veľa ľudí, ktorí svojim psom okuliare kupujú. Výroba a predaj okuliarov pre psov cez internet je miliónový podnikateľský nápad.

    5.  PositivesDating.com
Je to online zoznamka pre HIV pozitívnych ľudí.  Možno dosť divný a desivý nápad, ale Paul Graves a Brandon Koechlin to považovali za dobrý podnikateľský nápad. Nič také na internete nebolo a rozhodli sa urobiť stránku positivesdating.com. Tento nápad sa im zarobil niekoľko tisíc dolárov ročne.
 
blok
 
    7.  FitDeck 
Phil Black vymyslel kartičky, na ktorých sú znázornené cviky. Aký cvik si vytiahnete, taký si zacvičíte. Balíček týchto kartičiek stojí 18.95 dolárov. Je to asi jeden z najhlúpejších nápadov na svete! Až na to, že Phil na tom zarába pár miliónov ročne.
 
Možno si poviete že takéto nápady môžu mať len Američania. Ale nie je to jedno, kto to vymyslel? Títo ľudia vymysleli originálne podnikateľské nápady, ktoré sa uchytili na trhu a dokázali za ne zarobiť milióny dolárov.

3.8
12