Obľúbená rodičovská stránka mala problémy s dátmi

Posted on Posted inWww

Celkovo bolo 46 používateľov porušených, uviedla stránka, ale žiadne heslá nie sú vystavené. "Máte všetko právo očakávať, že váš účet bude bezpečný a súkromný," napísala pani Robertsová. "Pracujeme naliehavo, aby sme presne zistili, ako sa toto porušenie stalo, a aby sme sa naučili a zlepšovali naše procesy."
Niektorí z postihnutých zareagovali na Mumsnet na začiatku 7. februára, že si môžu pozrieť ďalšie účty.

rodina

Tí, ktorí sú postihnutí, by mohli vidieť informácie vrátane:

  • emailová adresa
  • detaily účtu
  • odosielanie histórie
  • osobné správy

Spoločnosť povedala, že teraz obrátila aktualizáciu softvéru, ktorá spôsobila problém. Taktiež prinútila všetkých používateľov, aby sa odhlásili, aby sa z neho odstránil každý, ktorý stále číha v účte iného používateľa. ICO uviedla, že dostala správu od Mumsnetu a bude sa venovať tomuto incidentu.
 
Často je to výsledok niektorých bizarných problémov, ktoré vzniesli členovia stránok pre rodičov na svojich diskusných fórach ("kadička s penisom" je legenda,) a akronymy, ako je AIBU Že som nerozumný), DC (miláčikovia) a LTB (nechaj … môžeš odhadnúť zvyšok).
 
Niektoré ženy sú však aj prvou platformou, na ktorú sa obrátia, aby pomohli a poradili v mnohých osobne dôležitých otázkach: intimitu, zneužívanie, domáce násilie, potrat, cudzoložstvo, osamelosť, osobitné potreby ich detí.

učení
 
Obávajú sa, že budú identifikovateľní pre ostatných "mumsnetters", ktorí ich môžu poznať v reálnom živote, a dokonca aj ich partneri, ktorí sa potýkajú s ich postami. Dôvera, ktorú dali spoločnosti Mumsnet k ochrane ich súkromia – a možno aj ich bezpečnosti – je značná.
 
Myšlienka písať tieto príspevky alebo súkromné ​​správy, zatiaľ čo je náhodou prihlásená ako niekto iný, sa skutočne týka, a keď je to úľavou, že sa zdá, že to nemá vplyv na veľa ľudí, zverejnenie bude pre niektorých znepokojujúce.